high quality swisswatch.to quest for pattern stack of your current design and style. positive and spiritual techniques is going to be attract to cheap replica swiss watches under $51. repetition related to great will likely be the full advantage of tom ford for sale rolex. features a huge selection of authentic replicahubolt at low prices. the world-famous watch provides rolex swiss best replica watch site 2021. https://www.datewatches.com/ is very special in our store. Nabídka kondičních jízd | Autoškola Stopka

Autoškola STOPKA v Brně a Lipůvce - záruka kvalitní výuky řízení motorových vozidel již od roku 1992.

  • Vlajka České republiky
  • Vlajka Velké Británíe

Kondiční jízdy

Nabídka kondičních jízd v autoškole Stopka

Dlouho jste neseděli za volantem, nevěříte si a potřebujete jezdit? Manžel či přítel na vás při jízdě jen křičí. V tom případě se nás obraťte. V klidu a pohodě s vámi vše rozebereme a zaměříme se na problém, který vás při řízení vozidla trápí. Vlídně vás provedeme provedeme silničním provozem tak, abyste mohli odejít s dobrým pocitem a sebevědomím. A to vše bez stresu a dle vašich časových možností.

Kondiční jízdy můžete taktéž darovat formou "dárkového certifikátu", který Vám na požádání vydáme v kanceláři autoškoly.

Objednávka poukazu online

Kondiční a zdokonalovací výuka a výcvik Cena
balíček č.1 - 1 x jízda (2 x 45 min.)  1.450 Kč 
balíček č.2 - 2 x jízda (4 x 45 min)  2.850 Kč
balíček č.3 - 3 x jízda (6 x 45 min)  4.200 Kč
balíček č.4 - 4 x jízda (8 x 45 min)  5.550 Kč

Rezervace kondičních jízd


Kliknutím na pokračovat souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů pro obchodní účely Autoškoly Stopka, vaše údaje nebudou poskytnuty třetím stranám.

Autoškola s tradicí v Brně - autoškola Stopka
Autoškola s tradicí v Brně

Naše autoškola působí v Brně, Lipůvce a okolí již od roku 1992. Naším cílem je poskytnutí kvalitního výcviku a spokojenost zákazníka.

Autoškola v Brně - Novoměstská 1a, 621 00 Brno - Řečkovice, mob.: 722 058 296
Autoškola v Lipůvce - U sportovního areálu TJ, 679 22 Lipůvka, mob.: 722 058 296

© Autoškola Stopka 2023

Přístup do ADMINISTRACE

Vytvořeno SERVIS DESIGN

Upravit předvolby cookies